Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/inc/timeline_ajax.php) is not within the allowed path(s): (/home/skylemon/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/skylemon/domains/wakacjenawalizkach.pl/public_html/wp-content/themes/dzen/functions.php on line 32
Jak szukać tanich lotów? | Wakacjenawalizkach.pl
Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/inc/dynamic_css.php) is not within the allowed path(s): (/home/skylemon/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/skylemon/domains/wakacjenawalizkach.pl/public_html/wp-content/themes/dzen/functions.php on line 111

Jak szukać tanich lotów?

Tanie bilety lotnicze

Tanie loty to dla wielu osób często główna motywacja do podróżowania. Jak jednak znaleźć atrakcyjne oferty biletów lotniczych? 

Nocne loty

Nocne loty popularne są głównie na trasach z Wyspami Kanaryjskimi do Hiszpanii lub między stolicami krajów azjatyckich i wybrzeżami Stanów Zjednoczonych. Oprócz tego, że zaoszczędzisz i nie stracisz całego dnia na lot, będziesz mieć niepowtarzalną okazję na doświadczenia uroku widoku miast o wschodzie słońca.

Mniejsze linie lotnicze

Bywa, że popularne trasy są obsługiwane również przez mniej popularne linie lotnicze, lądujące np. w pobliżu miasta, które Cię interesuje. Warto też sprawdzać oferty mniejszych biur podróży, które czasami proponują niższe stawki za bilet lotniczy od tych, które znajdują się na stronie konkretnych linii lotniczych. Aby dotrzeć do cen biletów, które nas interesują, dobrze jest korzystać z metawyszukiwarek. Ich działanie polega na przeszukiwaniu ofert, nie tylko linii lotniczych, ale również internetowych agencji, a następnie porównywaniu ich w oparciu o wskazane przez Ciebie parametry. Po wybraniu opcji, która Cię najbardziej interesuje, będziesz mógł przejść do niej i sprawdzić szczegóły na stronie, do której zostaniesz przekierowany.

Obserwuj alerty cenowe

Możesz się również zapisać na alerty cenowe. Dzięki takiemu narzędziu będziesz mógł otrzymywać aktualizację dokonujące się na trasach, które Cię interesują. Będziesz na bieżąco ze wszystkimi promocjami, na które polujesz!

Planuj alternatywne trasy

Często dobrym sposobem na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy jest zorganizowanie lotu z przesiadkami. Bezpośrednie loty to najłatwiejsze rozwiązanie, które wybiera większość pasażerów, przez co takie rozwiązanie są najdroższe. Znacznie taniej będzie samemu stworzyć trasę do wybranego miejsca.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *