Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/inc/timeline_ajax.php) is not within the allowed path(s): (/home/skylemon/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/skylemon/domains/wakacjenawalizkach.pl/public_html/wp-content/themes/dzen/functions.php on line 32
Prezenty dla podróżujących | Wakacjenawalizkach.pl
Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/inc/dynamic_css.php) is not within the allowed path(s): (/home/skylemon/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/skylemon/domains/wakacjenawalizkach.pl/public_html/wp-content/themes/dzen/functions.php on line 111

Prezenty świąteczne dla podróżujących

Prezenty dla podróżujących

Grudzień to czas, w którym wybieramy świąteczne upominki dla naszych bliskich. Jeśli masz do obdarowania kogoś, kto jest pasjonatem podróżowania – być może nasze propozycje zainspirują Cię do kupienia prezentu dla osoby podróżującej.

Jednym z pierwszych prezentów, który chcielibyśmy Ci polecić jest hulajtorba, czyli gadżet, który przyda się każdej osobie, która spędza sporo czasu na lotnisku. Jest to połączenie hulajnogi i walizki. Taki gadżet znacznie ułatwia pokonywanie odległości, szczególnie kiedy masz do czynienia z podróżami, podczas których musisz się sporo przemieszczać, szczególnie pieszo.

Ładowarka sieciowa 4xUSB to również dobry pomysł na prezent świąteczny dla osoby, która w podróż zabiera kilka urządzeń mobilnych. Takie urządzenie pozbawi obdarowaną osobę komplikacji związanych z pakowaniem i noszeniem kilku ładowarek. Proponowany przez nas model jest przystosowany do ładowania 4 urządzeń USB jednocześnie i jednego na 220V.

Dobrym pomysłem na prezent świąteczny może być także aparat polaroid. Zaletą takiego sprzętu jest to, że możesz dostać zdjęcia w fizycznej formie niemal od razu po naciśnięciu spustu migawki. Dzięki temu możesz na przykład obdarować osobę, którą spotykasz w podróży jednym zdjęciem od razu, a drugą fotografię będziesz mógł zachować dla siebie.

Adapter do gniazdek również może być dobrym pomysłem na prezent. Dzięki takiej przejściówce obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła naładować potrzebne urządzenia w każdym miejscu na świecie.

Kamera GoPro to nieco droższy, ale z pewnością bardzo pomysłowy prezent. Jesteśmy pewni, że każda podróżująca osoba dzięki takiemu urządzeniu będzie mogła nagrywać swoją podróż, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Jeśli chciałbyś komuś podarować taką kamerę, ale cena niekoniecznie Cię przekonuje do zrobienia takiego prezentu – pomyśl o starszych wersjach kamery GoPro. Nie tracą one wcale na jakości, a ich cena często jest dużo niższa od tej, za którą aktualnie kupisz najnowszą kamerę GoPro 5.

Multitool, czyli po prostu urządzenie wielofunkcyjne, które może przydać się w wielu różnych sytuacjach. Dzięki takiemu urządzeniu nie potrzebujesz osobno nożyczek, scyzoryka, otwieracza i szeregu innych, niezbędnych w podróży akcesoriów.

Podróżny czajnik elektryczny przyda się szczególnie osobom, które podróżują w często w polowych warunkach. Podróżnik, który znajdzie pod choinką taki wynalazek, na pewno podziękuje Ci za możliwość napicia się ciepłej herbaty w każdych warunkach.

Elektryczny prysznic turystyczny przyda się szczególnie osobom, które podróżują samochodem. Wystarczy, że podłączysz go do gniazda zapalniczki, wsadzisz pompkę do wiadra z wodą i obdarowana przez Ciebie osoba będzie mogła wziąć prysznic nawet w najbardziej odległym zakątku świata!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *