Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/inc/timeline_ajax.php) is not within the allowed path(s): (/home/skylemon/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/skylemon/domains/wakacjenawalizkach.pl/public_html/wp-content/themes/dzen/functions.php on line 32
Oferty wakacji last minute | Wakacjenawalizkach.pl
Warning: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/usr/local/php5.2/lib/php/inc/dynamic_css.php) is not within the allowed path(s): (/home/skylemon/:/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/sbin/:/usr/bin/:/usr/local/bin/:/usr/local/sbin/:/bin/:/sbin/) in /home/skylemon/domains/wakacjenawalizkach.pl/public_html/wp-content/themes/dzen/functions.php on line 111

Wakacje last minute

Atrakcyjne miejsca docelowe, kuszące ceny – i kilka dni (a w najlepszym wypadku – godzin) do wyjazdu. Wakacje Last Minute są doskonałym sposobem na tani i udany urlop. Najpierw jednak musimy wiedzieć, jak najlepiej szukać atrakcyjnych ofert i nie przegapić szansy na wakacje życia!

Najbardziej ograniczającym nas czynnikiem jest bez wątpienia czas. Każde opóźnienie z naszej strony sprawia, że inny poszukujący może wybrać i wykupić ofertę – a nam pozostanie czekanie na pojawienie się kolejnej. Na szczęście istnieją sposoby, które mogą nam pomóc w jak najwcześniejszym dotarciu do ofert.

Internet i portale społecznościowe – warto być na bieżąco

Naszą sytuację poprawia to, że biurom podróży bardzo zależy na sprzedaży pozostałych miejsc – w związku z czym starają się dotrzeć z ofertą do jak najszerszej grupy klientów. Doskonałym miejscem do prezentacji ofert są strony internetowe – szczególnie w okresie szczytu urlopowego warto na bieżąco je przeglądać. Znacznym ułatwieniem będą dla nas portale społecznościowe – jeżeli zaczniemy obserwować profile poszczególnych biur oraz linii lotniczych, mamy spore szanse na otrzymanie interesujących ofert. Podobnie zadziałają newslettery i inne formy promocji bezpośredniej – jeżeli mamy szansę na korzyść, warto przeboleć zalew materiałów reklamowych.

Skorzystaj z pomocy pośredników

Istnieje wiele stron, które agregują oferty last minute – oszczędzając nam tym samym czasu i wysiłku. Podobnie jak w przypadku linii lotniczych i biur podróży – warto skorzystać z wielu źródeł, niewielkim nakładem czasu wydatnie zwiększamy bowiem swoje szanse.

Nie ograniczaj się do ofert z Polski

W epoce globalizacji poważnym błędem byłoby ograniczać się do poszukiwań lokalnych – często atrakcyjna oferta zagranicznego biura podróży będzie wymagała od nas mniej wysiłku niż ta krajowa, patrząc na nią pod względem ponoszonych kosztów, poświęconego czasu na dojazd czy poznania miejscowego prawa.
Dzięki ujednoliceniu przepisów na poziomie Unii Europejskiej oraz dostępnym od ręki tłumaczeniom automatycznym nie powinny stanowić poważniejszej przeszkody.

Nie pozwól na ograniczanie swoich praw

Na koniec warto przypomnieć, że nawet wyjątkowo atrakcyjnie przeceniony wyjazd Last Minute w niczym nie umniejsza naszych praw i przywilejów. Powinniśmy być traktowani w taki sam sposób, jak inni uczestnicy wycieczki, mamy też dokładnie takie same możliwości złożenia reklamacji.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *